5 zasad Kliniki Szafirowa

Naszych pięć zasad.

Szafirowi od najdawniejszych czasów, przypisuje się szczególne właściwości. Starożytni Egipcjanie i Rzymianie wierzyli, że jest znakiem ludzi prawych i sprawiedliwych. Kardynałowie i biskupi, z nakazu papieża Innocentego III, nosili go na palcu prawej ręki, na znak boskiego błogosławieństwa. Buddyści po dziś dzień uważają go za talizman ochraniający małżeńskie szczęście. Ten twardy, a jednocześnie kruchy i trudny do oszlifowania błękitny kamień inspiruje zarówno koneserów piękna, jak i twórców precyzyjnych technologii. Jego przymioty odzwierciedlają zasady, którymi kierujemy się w Szafirowej Klinice.

1. Twardo bronimy tego, w co wierzymy

Filozofia Szafirowej Kliniki opiera się na przekonaniu, że poczucie zdrowia i szczęścia to stan, w którym najpełniej ujawnia się piękno każdej istoty. Na jego osiągnięcie i utrzymanie mamy realny wpływ, podejmując świadome działania. Chirurgia plastyczna to jednak tylko jedna z opcji, po którą warto sięgnąć, jedynie gdy inne metody, takie jak budowanie pozytywnej relacji ze sobą samym,  zmiana wizerunku,  trening osobisty, właściwa dieta, profilaktyka estetyczna, nie mogą dać zadowalającego efektu. W Szafirowej dbamy o Ciebie, a nie o sprzedaż modowych trendów.

2. Przedstawiamy rzeczy zgodnie z rzeczywistością

Jesteśmy wiarygodni. To oznacza, że mówimy prawdę i postępujemy zgodnie z wyznawanym systemem wartości.

3. Nawiązujemy relacje, nie kontakty

Każdy człowiek jest dla nas kimś jedynym w swoim rodzaju. W Szafirowej traktujemy wizyty jako okazje do wartościowych spotkań.

4. Ponieważ możemy więcej, jesteśmy bardziej odpowiedzialni

Jako lekarze mamy świadomość swojej roli. Zamiłowanie do ryzyka pozostawiamy kaskaderom. Nie daj sobie wmówić, że liczą się tylko efekty. Liczysz się Ty!

5. Liczy się dla nas dobro człowieka

Każdego dnia uczymy się podejmowania troski o Twoje dobro.